V. Görömbölyi Terepfutóverseny Terepfutó Diákbajnokság Területi döntő eredménylistája

I. KORCSOPORT FIÚK (2006 és előtte születettek) 1,2 km

Helyezés Idő Név Iskola
1 8.56 Új korosztályos pályacsúcs Váradi Péter Görömbölyi Á.I.
2 9.07 Elekes Máté Hunyadi Á.I.
3 9.37 György Botond Görömbölyi Á.I.
4 10.03 Pauska Dominik Muhi
5 10.28 Fehér Balázs Hunyadi Á.I.
6 11.02 Bodnár Levente Görömbölyi Á.I.
7 11.32 Németh Milán Hunyadi Á.I.
8   Lengyel Péter Görömbölyi Á.I.
9   Nagyvári Zsolt Hunyadi Á.I.
10   Tar Viktor Hunyadi Á.I.
11   Farkas András (2009-es) Százszorszép Óvoda
12   Kalicz Márton Görömbölyi Á.I.
13   Soltész Bálint Hunyadi Á.I.
14   Csegöldi Milán Imre Hunyadi Á.I.
15   Balogh Máté Görömbölyi Á.I.
16   Kecskés Kornél Görömbölyi Á.I.
17   Varga Ákos Hunyadi Á.I.
18   Kerékgyártó István Görömbölyi Á.I.
19   Lang László Görömbölyi Á.I.
20   Bognár Bence Görömbölyi Á.I.
21   Petrás Máté Hunyadi Á.I.
22   Csömör Vince Görömbölyi Á.I.
23   Drótos Gábor Óvodás
24   Molnár Dénes Hunyadi Á.I.
25   Molnár Dávid Hunyadi Á.I.
26   Gavallér Márk Hunyadi Á.I.
27   Petykó Martin Hunyadi Á.I.
28   Tóth Szilveszter Hunyadi Á.I.
29   Kuru Márkó Hunyadi Á.I.

I. KORCSOPORT LÁNYOK (2006 és előtte születettek) 1,2 km

Helyezés Idő Név Iskola
1 9.57 Koncsár Laura Görömbölyi Á.I.
2 9.58 Tóth Dzsenifer Hunyadi Á.I.
3 10.40 Bódi Inez Kincső Görömbölyi Á.I.
4 11.19 Nagy Maja Görömbölyi Á.I.
5 11.24 Ganyi Gréta Görömbölyi Á.I.
6 11.35 Szelák Zsuzsanna Görömbölyi Á.I.
7   Simon Anna Erzsébeth Hunyadi Á.I.
8   Pásztor Netti Hunyadi Á.I.
9   Farkas Fanni Hunyadi Á.I.
10   Zsiga Aliz Gabriella Hunyadi Á.I.
11   Bencze Lili Görömbölyi Á.I.
12   Herczku Tímea Görömbölyi Á.I.
13   Tóth Noémi Kiara Görömbölyi Á.I.
14   Kruseczki Réka Görömbölyi Á.I.
15   Tóth Zsanett Sára Görömbölyi Á.I.
16   Pataki Bianka Görömbölyi Á.I.
17   Pauska Csenge Muhi óvoda

II. KORCSOPORT FIÚK (2004-2005) 1,2 km

Helyezés Idő Név Iskola
1 8.15  Új korosztályos pályacsúcs Kasza-Csótai Botond Szent Imre
2 8.37 Gadus Bogdán Jókai Á.I.
3 8.58 Darab Dániel Miskolc Tapolca
4 9.13 Kovács Géza Miskolc Tapolca
5 9.42 Zsófi Levente Görömbölyi Á.I.
6 10.20 Tóth Tamás Görömbölyi Á.I.
7 10.25 Ganyi Milán Görömbölyi Á.I.
8 10.57 Lengyel István Görömbölyi Á.I.
9 11.14 Ligárt Balázs Görömbölyi Á.I.
10 12.45 Vass Zoltán Szilágyi D. Á.I.
11 16.13 Kovács Máté Görömbölyi Á.I.
12 18.00 Drótos Iván Görömbölyi Á.I.

II. KORCSOPORT LÁNYOK (2004-2005) 1,2 km

Helyezés Idő Név Iskola
2 8.44 Fülöp Alexa Vörösmarty
3 9.45 Saláta Zsófia Görömbölyi Á.I.
4 9.46 Gyükeri Virág Görömbölyi Á.I.
5 10.00 Bárány Bianka Görömbölyi Á.I.
6 10.34 Fata Fanni Görömbölyi Á.I.
7 11.26 Lukovics Vanda Görömbölyi Á.I.
8 11.40 Tóth Stefánia Görömbölyi Á.I.
9 11.47 Kazai Gréta Görömbölyi Á.I.
10 11.49 Dolyák Tímea Görömbölyi Á.I.
11 12.05 Keszi Klaudia Hunyadi Á.I.
12 12.15 Bata Zsófia Görömbölyi Á.I.
13 12.51 Bene Borbála Görömbölyi Á.I.
14   Bárány Zsófia Görömbölyi Á.I.
15   Matiszcsák Alexa Görömbölyi Á.I.
16   Szabó Zsófia Görömbölyi Á.I.
17   Ligárt Annamária Görömbölyi Á.I.
18   Sulák Veronika Görömbölyi Á.I.
19   Bakó Bernadett Görömbölyi Á.I.

III. KORCSOPORT FIÚK (2002-2003) 3.7 km

Helyezés Idő Név Iskola
2 18.22 Tömpe jakab Fazekas Á.I.
3 18.40 Kiss Balázs Fazekas Á.I.
4 19.19 György Patrik Görömbölyi Á.I.
5 22.10 Budai Simon Fazekas Á.I.
6 24.07 Máté Péter Görömbölyi Á.I.
7 26.00 Sznagyik Roland Görömbölyi Á.I.
8 26.28 Ragályi Levente Fazekas Á.I.
9 29.30 Kocsis Dávid Görömbölyi Á.I.
10 35.57 Ligárt Dániel Görömbölyi Á.I.

III. KORCSOPORT LÁNYOK (2002-2003) 3.7 km

Helyezés Idő Név Iskola
1 19.45  Új korosztályos pályacsúcs Budai Fruzsina Ózd, Bolyki T. Á.I.
2 21.07 Dolyák Csilla Görömbölyi Á.I.
3 21.28 Pitti Panna Vörösmarty Á.I.
4 21.40 Kubinyi Éva Görömbölyi Á.I.
5 24.17 Stiránszki Boglárka Görömbölyi Á.I.
6 25.10 Sziffer Glória Fazekas Á.I.
7 27.48 Sztojka Kitti Görömbölyi Á.I.
8 28.22 Szoboszlai Csilla Görömbölyi Á.I.
9 28.59 Szabó Hanna Fazekas Á.I.
10 31.56 Kamarás Réka Szabó Lőrinc Á.I.
11 33.34 Szentmiklóssy Eszter  Görömbölyi Á.I.
12 33.34 Valach Rella Görömbölyi Á.I.

IV. KORCSOPORT FIÚK (2000-2001) 3,7 km

Helyezés Idő Név Iskola
2 20.28 Kosztolányi Dominik Szilágyi D. Á.I.
3 20.49 Bányász József Görömbölyi Á.I.
4 21.03 Zámbori Zalán Görömbölyi Á.I.
5 23.51 Szakmári Alex Görömbölyi Á.I.
6 24.15 Drótos Viktor Szilágyi D. Á.I.
7   Csontos Zoltán Szilágyi D. Á.I.
8   Balázs Attila Szilágyi D. Á.I.

IV. KORCSOPORT LÁNYOK (2000-2001) 3,7 km

Helyezés Idő Név Iskola
1 20.36 Bártfai Csenge Ózd, Újváros téri Á.I.
2 20.38 Gyurkó Lili Szabó Lőrinc Á.I.
3 21.47 Szaka Dorka Ózd, Újváros téri Á.I.
4 23.51 Zámbori Anna Görömbölyi Á.I.
5   Szoboszlai Tünde Görömbölyi Á.I.
6   Almási Viktória Görömbölyi Á.I.
7   Sztojka Bianka Görömbölyi Á.I.

V. KORCSOPORT FIÚK (1998-1999) 4 km

Helyezés Idő Név Iskola
1   Drótos Viktor Szilágyi D. Á.I.

V. KORCSOPORT LÁNYOK (1998-1999) 4 km

Helyezés Idő Név Iskola
1 25.28 Árkosi Viktória Ózd, Széchenyi I. Katolikus Sz.K.I.

VI. KORCSOPORT (1996-1997) 4 km

Helyezés Idő Név Iskola
1 32.35 Tilki Barbara  

VII. KORCSOPORT FÉRFIAK (Felnőttek, nyilt kategória) 4 km

Helyezés Idő Név Iskola
1 21.22 György Imre Görömböly
2 21.40 Vass Gergely Miskolc
3 23.17 Pallos Zoltán Miskolc
4 23.40 Vanczák Attila Ózd
5 24.42 Kamarás Péter Miskolc
6 25.12 Lengyel István Miskolc
7 25.51 Szloboda István Miskolc
8 27.38 Kiss Balázs Miskolc
9 33.01 Cserhalmi Ede Miskolc

VII. KORCSOPORT NŐK (Felnőttek, nyilt kategória) 4 km

Helyezés Idő Név Iskola
1 23.52 Dr. Farkas Flóra Miskolc
2 27.28 Lukovicsné Bián Katalin Görömböly
3 32.07 Kirschner Ágnes Miskolc
4 32.09 Keresztúri Józsfené Miskolc
5 34.52 Rácz Rita Miskolc

 

Támogatóink