I. KORCSOPORT (1-2 osztály) fiú
Név | |
---|---|
1 | György Patrik |
2 | Darab Dániel |
3 | Vismeg Máté |
4 | Molcsányi Bence |
5 | Kocsis Dávid |
6 | Vargay András |
7 | Bohor Milán Zoltán |
8 | Ligárt Balázs |
9 | Zsófi Levente |
10 | Lengyel István |
11 | Loksa Gergő |
12 | Matyikánics Balázs |
13 | Ligárt Dániel |
I. KORCSOPORT (1-2 osztály) lány
Név | |
---|---|
1 | Szabó Dorina |
2 | Farkas Orsolya |
3 | Saláta Zsófia |
4 | Lukovics Vanda |
5 | Fata Fanni |
6 | Kovács Kata |
7 | Szabó Zsófia Ágnes |
8 | Bakó Bernadett |
9 | Ligárt Annamária |
10 | Bárány Zsófia |
II. KORCSOPORT (3-4 osztály) fiú
Név | |
---|---|
1 | Nemes Botond Zétény |
2 | Iván Zsombor |
3 | Pallai László |
4 | Németh Kornél |
5 | Farkas Balázs |
6 | Tóth Balázs |
7 | Ficsor Márk |
8 | Kruseczky Máté |
9 | Bányász József |
10 | Orliczki Mátyás |
11 | Zámbori Zalán |
12 | Máté Péter |
13 | Orosz Krisztián |
14 | Piller Szedrik |
15 | Sznagyik Roland |
16 | Végh Marcell |
17 | Siska Levente |
18 | Herendi Rajmund |
19 | Tomkó Tamás |
20 | Tóth Gergő |
21 | Tóth Zsombor |
22 | Czifra László |
23 | Ripszki Dániel |
II. KORCSOPORT (3-4 osztály) lány
Név | |
---|---|
1-2 | Kubinyi Éva |
1-2 | Harsányi Júlia |
3 | Szolnoki Laura |
4 | Stiránszki Boglárka |
5 | Dolyák Csilla |
6 | Takács Sára |
7 | Németh Vivien |
8 | Sándor Boglárka |
9 | Spekker Dorina |
10 | Kováts Anna Kata |
11 | Éliás Fanni |
12 | Oszlovics Kitti |
13 | Bognár Lili |
14 | Endresz Györgyi |
III. KORCSOPORT (5-6 osztály) fiú
Név | |
---|---|
1 | Iván Levente |
2 | Szolnoki Roland |
3 | Kiss Dániel |
4 | Szőke Gábor |
5 | Csontos Zoltán |
6 | Dányi Tibor |
7 | Kiss Dávid |
8 | Havas Sándor |
9 | Simon Milán |
10 | Czikora István |
III. KORCSOPORT (5-6 osztály) lány
Név | |
---|---|
1 | Frigyik Kitti |
2 | Zámbori Anna |
3 | Hornyák Inez |
4 | Szoboszlai Tünde |
5 | Bak Rita |
6 | Szihalmi Alexa |
7 | Kiss Nikolett |
8 | Csehovits Lilla |
9 | Balogh Zsófia |
10 | Leskó Fanni |
11 | Almási Viktória |
12 | Stiránszki Hajnalka |
IV. KORCSOPORT (7-8 osztály) fiú
Idő | Név | |
---|---|---|
1 | 13.05 (Pályacsúcs) | Tyukodi Dániel |
2 | Szamorodjuk Viktor | |
3 | Orliczki Márton | |
4 | Nagy Patrik | |
5 | Bakó Dávid | |
6 | Homoki Donát | |
7 | Koics Marcell | |
8 | Prokop Dániel | |
9 | Ficsor Dávid | |
10 | Matyikánics Csaba | |
11 | Spekker Dominik | |
12 | Horváth Erik |
IV. KORCSOPORT (7-8 osztály) lány
Név | |
---|---|
1 | Bódi Viktória |
2 | Sebő Mónika |
3 | Balogh Boglárka |
4 | Homoki Virág |
5 | Zsófi Dorottya |
6 | B. Tóth Genovéva |
7 | Tilki Barbara |
8 | Tóth Henriett |
V. KORCSOPORT (Szülők futmama, nyílt kategória férfi)
Idő | Név | |
---|---|---|
1 | 13.50 (felnőtt pályacsúcs) | Képes Lóránt |
2 | Lengyel István | |
1 | Korosztályos első! | Cserhalmi Ede |
1 | Középiskola első | Németh Róbert |
V. KORCSOPORT (Szülők futmama, nyílt kategória női)
Idő | Név | |
---|---|---|
1 | Lukovicsné Bián Katalin |