IV. Görömbölyi Terepfutóverseny eredménylistája

I. KORCSOPORT (1-2 osztály) 1.7 km FIÚ

Név Iskola
1 György Botond Görömbölyi Á.I.
2 Bodnár Levente Görömbölyi Á.I.
3 Vargay Tamás Görömbölyi Á.I.
4 Váradi Péter Görömbölyi Á.I.
5 Máté Milán Görömbölyi Á.I.
6 Rácz Bence Görömbölyi Á.I.
7 Kecskés Kornél Görömbölyi Á.I.
8 Lengyel Péter Óvodás
9 Zdraviák Ákos Görömbölyi Á.I.
10 Hegedűs Levente Görömbölyi Á.I.
11 Kis Zsombor Görömbölyi Á.I.
12 Ganyi Milán Görömbölyi Á.I.
13 Kovács Máté Görömbölyi Á.I.
14 Kerékjártó István Görömbölyi Á.I.
15 Bognár Bence Görömbölyi Á.I.
16 Ricz Attila Görömbölyi Á.I.

I. KORCSOPORT (1-2 osztály) 1.7 km LÁNY

Név Iskola
1 Farkas Orsolya Kossuth Ev. Á.I.
2 Gyükeri Virág Görömbölyi Á.I.
3 Koncsár Laura Görömbölyi Á.I.
4 Kruseczki Réka Görömbölyi Á.I.
5 Bence Lili Görömbölyi Á.I.
6 Tóth Noémi Kiara Görömbölyi Á.I.
7 Hercku Tímea Görömbölyi Á.I.
8 Bódi Inez Kincső Görömbölyi Á.I.
9 Tóth Zsanett Görömbölyi Á.I.
10 Demján Gabriella Görömbölyi Á.I.
11 Matiscsák Alexa Görömbölyi Á.I.
12 Soltész Virág Görömbölyi Á.I.
13 Lukovics Lilla Görömbölyi Á.I.
14 Nováki Hanna Görömbölyi Á.I.

II. KORCSOPORT (3-4 osztály) 1.7 km FIÚ

Név Iskola
1 György Patrik Görömbölyi Á.I.
2 Darab Dániel Tapolcai Á.I.
3 Zsófi Levente Görömbölyi Á.I.
4 Vargay András Görömbölyi Á.I.
5 Alacs Dánie Görömbölyi Á.I.
6 Bihari Kristóf Vörösmarty Á.I.
7 Ligárt Balázs Görömbölyi Á.I.
8 Bahor Milán Görömbölyi Á.I.
9 Tóth Áron Görömbölyi Á.I.
10 Kocsis Dávid Görömbölyi Á.I.
11 Loksa Gergő Görömbölyi Á.I.
12 Vismeg Máté Görömbölyi Á.I.
13 Lengyel István Görömbölyi Á.I.
14 Éliás Endre Görömbölyi Á.I.
15 Matyinánics Balázs Görömbölyi Á.I.
16 Ligárt Dániel Görömbölyi Á.I.

II. KORCSOPORT (3-4 osztály) 1.7 km LÁNY

Idő Név Iskola
1 10.34 Lukovics Vanda Görömbölyi Á.I.
2 10.38 Fata Fanni  
3 12.18 Szabolcsik Krisztina  
4 15.41 Kováts Katalin  
5 16.21 Ligárt Annamária  
6 16.48 Szatmári Katica  
7 18.59 Figecki Hanna  
8 19.10 Bakó Bernadett  

III. KORCSOPORT (5-6 osztály) 3.7 km FIÚ

Idő Név Iskola
1 20.05 Farkas Balázs Herman O. G.
2 22.22 Zámbori Zalán Görömbölyi Á.I.
3 23.12 Pallai László Görömbölyi Á.I.
4 27.18 Máté Péter Görömbölyi Á.I.
5 26.48 Sznagyik Roland Görömbölyi Á.I.
6 27.35 Kruseczki Máté Görömbölyi Á.I.
7 32.40 Mihók Gábor Görömbölyi Á.I.
8 32.42 Tóth Gergő Görömbölyi Á.I.

III. KORCSOPORT (5-6 osztály) 3.7 km LÁNY

Idő Név Iskola
1 25.14 Kubinyi Éva Görömbölyi Á.I.
2 25.44 Tóth Tímea Görömbölyi Á.I.
3 26.32 Stiránszki Boglárka Görömbölyi Á.I.
4 26.48 Kamarás Réka Szabó Lőrinc Á.I.
5   Németh Vivien Görömbölyi Á.I.
6   Szolnoki Laura Görömbölyi Á.I.
7 30.16 Sztojka Vivien Görömbölyi Á.I.
8 30.41 Szoboszlai Csilla Görömbölyi Á.I.
9   Farkas Vivien Görömbölyi Á.I.
10   Oszlovics Kitti Görömbölyi Á.I.
10   Bognár Lili Görömbölyi Á.I.

IV. KORCSOPORT (7-8 osztály) 3.7 km FIÚ

Idő Név Iskola
1 23.29 Zsadányi Róbert Görömbölyi Á.I.
2 25.47 (!) Szolnoki Rolnad Görömbölyi Á.I.
3 26.06 (!) Kiss Dániel Szilágyi D. Á.I.
4 26.45 Mecser Bálint Görömbölyi Á.I.

IV. KORCSOPORT (7-8 osztály) 3.7 km LÁNY

Idő Név Iskola
1 22.59 Szoboszlai Tünde Görömbölyi Á.I.
2 24.25 Zámbori Anna Görömbölyi Á.I.
3 25.19 Bak Rita Görömbölyi Á.I.
4 28.10 (!) Hornyák Inez Görömbölyi Á.I.
5 28.47 Balogh Zsófia Görömbölyi Á.I.
6 33.10 Sztojka Bianka Görömbölyi Á.I.
7 33.14 Almási Viktória Görömbölyi Á.I.
8 34.32 Sztojka Csilla Görömbölyi Á.I.
9 35.46 Sztojka Piroska Görömbölyi Á.I.
10 35.47 József Tímea Görömbölyi Á.I.
Sajnos pályaelhagyás miatt Hornyák Ineznek, Szolnoki Rolnadnak és Kiss Dánielnek a versenybíróság büntető időt adott. Így lettek 2-3-4. helyezettek. Kizárásra nem volt szükség, mert önhibájukon kívül tértek le az útról.

V. KORCSOPORT (Szülők futmama, nyílt kategória) 3.7 km FÉRFIAK

Idő Név
1 17.34 Majkut Gergő
2 20.45 Rázc Zoltán
3 21.20 Vass Gergely
4 22.26 Kamarás Péter
5 22.44 György Imre
6 22.55 Pallos Zoltán
7 23.54 Lengyel István
8 24.53 Bakó Dániel
9 27.34 Kovács Attila
10 34.18 Cserhalmi Ede

V. KORCSOPORT (Szülők futmama, nyílt kategória) 3.7 km NŐK

Idő Név
1 26.22 Lukovicsné Bián Katalin

 

Támogatóink