III. Baradla Underground Trail eredménylistája

III. Baradla Underground Trail 16 km-es táv férfi eredménylistája

Helyezés Rajtszám Családnév Utónév Születési év Időeremény
1 265 Varga Dániel 1980 1:06:23
2 193 ZATYKÓ MIKLÓS 1977 1:07:38
3 208 Molnár Péter 1987 1:20:38
4 298 Scultéty Márton 1982 1:21:46
5 297 Képes Lóránt 1975 1:25:56
6 187 Hajdu Péter 1987 1:28:14
7 258 Pap Róbert 1983 1:29:34
8 125 Nagy Róbert 1967 1:29:40
9 295 Mikola Ákos 1974 1:29:45
10 254 Horváth Zoltán 1980 1:30:40
11 133 BÍRÓ BALÁZS 1979 1:30:47
12 202 Hoitsy Márton 1991 1:31:17
13 210 Futó Gergely 1983 1:31:34
14 276 Szikszai Bálint 1980 1:32:52
15 132 Száraz Balázs 1977 1:33:35
16 247 Kálmán Bálint 1986 1:35:09
17 291 Nardai Richárd dr. 1975 1:35:25
18 228 Lobermayer István 1972 1:35:36
19 263 Csikai György 1982 1:35:54
20 180 MOLNÁR ZOLTÁN 1967 1:36:01
21 235 Farkas Tamás 1972 1:36:15
22 277 Jablonkai Tamás 1982 1:36:18
23 264 Laczkó Gábor 1973 1:36:40
24 154 Nagy Péter Tamás 1970 1:37:34
25 271 Vágó Bálint 1994 1:37:47
26 296 Lohn Miklós 1956 1:38:08
27 142 Pistai Miklós dr. 1978 1:38:35
28 255 Kiss Attila 1966 1:38:39
29 190 LUTERÁN GERGŐ 1996 1:39:15
30 216 Madarász Péter 1972 1:39:25
31 126 Iván László 1979 1:40:14
32 313 Tim Manning 1:41:07
33 209 Szabó Miklós 1973 1:41:14
34 203 Pomázi Norbert 1974 1:41:30
35 156 Molnár Dániel 1978 1:41:38
36 158 Nánássy Péter 1970 1:41:47
37 189 LUTERÁN PÉTER 1991 1:41:51
38 275 Pártos Gergely 1977 1:42:15
39 196 Fehér Gábor 1971 1:42:36
40 252 Füzesi Krisztián 1978 1:42:38
41 245 Küllős Máté 1974 1:42:39
42 195 Nagy Gábor 1973 1:43:28
43 171 Bitay Zsolt 1985 1:43:45
44 152 Szilárdi Kálmán 1980 1:44:10
45 306 Pálffy Gábor 1970 1:44:13
45 135 Pap Ferenc 1971 1:44:13
47 123 Morvai Tibor 1966 1:44:46
48 256 Földi Flórián 1986 1:45:01
49 138 Széplaki Gábor 1977 1:45:04
50 301 Szabó Balázs 1989 1:45:10
51 299 Lőrincz Levente 1967 1:45:13
52 146 Szpisják Bence 1997 1:45:36
53 288 Kovács Péter 1978 1:45:45
54 220 Ben Horvath 1983 1:45:53
55 221 Rátkai Viktor 1976 1:46:46
56 227 Kardos Tibor 1976 1:46:57
57 206 Schweickhardt Gyula dr. 1969 1:47:10
58 199 Major Lajos 1974 1:47:32
59 213 Tóth Ferenc 1962 1:47:33
60 262 Koós Kevin 1994 1:48:19
61 293 Kaló Zoltán 1968 1:48:22
62 241 Schütz László 1964 1:48:45
63 260 Dudás Péter 1977 1:49:26
64 284 Fazekas Csaba 1978 1:49:44
65 150 Kozma Imre 1976 1:49:56
66 272 Horváth Szabolcs 1978 1:50:11
67 173 Szilágyi Dávid 1989 1:50:35
68 282 Molnár Attila 1981 1:51:03
69 267 Lund Ove 1955 1:51:18
70 309 Bücs Szilárd 1980 1:51:35
71 153 Stumpf György 1979 1:52:09
72 274 Vinkovits Bálint 1979 1:52:13
73 165 Roskó Attila 1982 1:52:15
74 229 Szűcs Attila 1979 1:52:23
75 308 Harnót Sándor 1:52:41
76 257 Kirilla László 1965 1:53:05
77 140 Gyovai Tamás 1976 1:53:17
78 174 Vadkerti Árpád 1988 1:53:41
79 188 Sass Attila 1971 1:53:44
80 226 Kormos György 1974 1:53:51
81 161 HELGERT jános 1968 1:54:13
82 289 Tisza Ferenc 1967 1:54:34
83 191 LUTERÁN FERENC 1966 1:54:37
84 290 Fehér László 1979 1:54:42
85 294 Jónás Ádám 1978 1:55:30
86 234 Sóskúti Zoltán 1981 1:55:40
87 183 Tarjáni Csaba Tibor 1971 1:55:49
88 164 Széll Attila 1974 1:56:25
89 192 TÓTH TAMÁS 1974 1:56:41
90 300 Szabó János 1970 1:56:48
91 281 Harcz Ádám 1983 1:56:58
92 238 Szamosi Gergely 1973 1:58:31
93 131 Fehér Csaba 1973 1:58:39
94 249 Kis György Csaba 1976 1:58:47
95 172 Szőcs Szilárd 1988 1:59:08
96 240 Zöld Nagy Róbert 1978 1:59:41
97 283 Strobl Viktor 1973 1:59:44
98 246 Balázs Péter 1979 1:59:53
99 167 Dzsupin Ákos 1977 2:00:08
100 168 Dzsupin Gergely 1998 2:00:09
101 218 Baumgartner Károly 1970 2:00:12
102 130 Greff Krisztián 1978 2:00:16
103 217 Tóth Gábor 1976 2:00:18
104 137 Eszes Attila 1974 2:00:38
105 232 Hudák Attila 1971 2:01:03
106 279 Vizi Balázs 1975 2:01:05
107 134 Nagy Gergely 1979 2:01:08
108 250 Hajdu József 1971 2:01:12
109 280 Csecskedy Gábor 1983 2:01:36
110 155 Csecsetka Dániel 1985 2:01:45
111 178 Szemán Bence 1995 2:02:25
112 248 Gulyás Leonárd 1982 2:02:54
113 215 Agócs Róbert 1978 2:03:03
114 273 Szabó Tamás 1956 2:03:57
115 225 Ambrus Ferenc 1981 2:04:05
116 177 Raymond Mitchell 1965 2:04:10
117 181 Iváncza Tibor 1980 2:04:23
118 222 Szabó Mátyás 1979 2:05:29
119 223 Varga András 1974 2:05:48
120 144 Molnár István 1972 2:06:31
121 151 Tóth Tamás dr. 1952 2:06:49
122 139 Verbó Ákos 1976 2:07:20
123 292 Soós Gábor 1973 2:09:41
124 198 Janovics György 1973 2:10:48
125 253 Szabó Péter 1984 2:12:00
126 214 Simon Zoltán Lajos 1954 2:12:06
127 148 Gerebics István 1962 2:12:16
128 243 Vincze Pál 1975 2:12:54
129 268 Sajbán Attila 1972 2:13:00
130 149 Gábris József 1948 2:13:35
131 169 Simon Péter 1965 2:14:17
132 166 Dzsupin István 1969 2:14:18
133 219 István Zsolt 1968 2:15:29
134 230 Varga Koritár Zsolt 1984 2:16:39
135 231 Pataki Attila 1973 2:17:10
136 303 Bozsogi Balázs 1987 2:17:21
137 175 Biró Roland 1984 2:17:27
138 184 Pintér Tamás 1982 2:18:27
139 302 Kőszegi Balázs 1987 2:18:59
140 179 Szemán Gábor 1964 2:19:14
141 163 Helgert Richárd 1998 2:20:07
142 211 Knáver Csaba 1975 2:20:18
143 157 Pető Róbert 2:21:14
144 244 Verebesi László 1966 2:22:35
145 182 Balogh László 1975 2:23:17
146 212 Szemesy Balázs 1987 2:23:28
147 170 Dzsupin Tamás 1999 2:23:48
148 259 Gréczi Imre 1967 2:24:41
149 278 Szabó György 1992 2:25:13
150 197 Juhász Péter 1985 2:26:50
151 145 Szpisják András 1966 2:26:58
152 266 Asztalos Viktor 1975 2:27:55
153 236 Bartl István 1960 2:28:59
154 261 Bogdányi Szabolcs 1967 2:29:51
155 185 Szabó Miklós 1957 2:29:54
156 176 Veres Imre 1956 2:29:59
157 270 Pethő Csaba 1979 2:32:00
158 147 Rozgonyi József 1960 2:34:26
159 304 Petes Gábor 1979 2:45:56
160 269 Kun Gábor 1979 2:46:37
161 143 Varga Péter 1982 2:53:42
162 285 Pusztai László 1956 2:56:52
- 554 Molnár Csaba 1972 nfb

III. Baradla Underground Trail 16 km-es táv női eredménylistája

Helyezés Rajtszám Családnév Utónév Születési év Időeredmény
1 129 Fábri Andrea 1:39:47
2 18 Demeter Zita dr. 1975 1:43:08
3 99 Takácsné Karácsony Szilvia 1987 1:43:57
4 12 Szabó Lili 1992 1:44:30
5 58 Czeizler Zsuzsanna 1981 1:46:01
6 119 Keresztesi Gitta 1980 1:46:27
7 68 Klamancsek Katalin 1968 1:47:29
8 95 Demeter Mónika 1985 1:48:17
9 100 Jakab Krisztina 1968 1:49:36
10 120 Jakab Eniko 1973 1:51:42
11 25 Fodor Zsuzsanna 1972 1:52:18
12 66 Szloboda Anett 1981 1:53:06
13 50 Kállay Petra 1984 1:54:28
14 114 Gólya Bernadett dr. 1985 1:56:21
15 55 Molnár Gabriella 1987 1:56:33
16 118 Bártfai Anna 1986 1:56:43
17 38 Sáfrányosné Naár Mariann 1972 1:59:06
18 96 Kozmáné Szirtesi Krisztina 1968 2:00:20
19 93 Sipos Kitti 1990 2:00:36
20 77 Horgosi Andrea 1975 2:00:41
21 64 Sebestyén Réka 1976 2:02:42
22 78 Németh Veronika 1982 2:02:45
23 98 Szabó Noémi 1973 2:02:59
24 46 Mártonyi Anikó 1978 2:03:24
25 81 Aranyics Orsolya 1980 2:04:41
26 27 Janek Noémi 1990 2:04:55
27 108 Rith Szilvia 1969 2:05:11
28 8 Simkó Judit 1972 2:06:01
29 86 Balogh Katalin 1975 2:06:17
30 74 Kovács Tünde 1971 2:06:42
31 91 Sóczó Réka dr. 1973 2:06:57
32 33 Bernát Jozefina 2:06:59
33 117 Lubinszki Mária dr. 1976 2:07:00
34 79 Vizi Virág 1978 2:07:10
35 84 Meiszterics Andrea 1979 2:08:01
36 76 Lagzi­Kovács Judit 1987 2:08:24
37 40 Borbély Mónika 1971 2:08:28
38 85 Márta Edina 1985 2:09:06
39 75 Bencze Judit 1971 2:10:11
40 24 Jánosi Nóra 1986 2:10:38
41 314 Szakács Mária 1988 2:10:45
42 205 Hegedűs Gabriella 1967 2:11:17
43 36 Kretz Éva 1991 2:11:28
44 87 Nagy Valéria 1992 2:11:32
45 30 Timmer Zsuzsa 1973 2:11:37
46 37 Kababik Edina 1974 2:12:12
47 19 Szpisjákné Baráth Rita 1969 2:12:31
48 7 Mészárosné Biriki Ilona 1968 2:13:06
49 112 Könyves-Balázsházi Noémi 1981 2:13:21
50 113 Szabad Gréta 1980 2:13:23
51 4 Jónás Dóra 1987 2:13:43
52 101 Hajdu Mónika 1981 2:13:45
53 97 Breitenbach Zsuzsa 1984 2:14:10
54 20 Németh Ildikó 1966 2:15:13
55 57 Borzák Réka 1986 2:15:51
56 106 Vámos Ágnes 1975 2:16:59
57 29 Tóth Eszter 1974 2:17:13
58 69 Mónus Lívia 1966 2:17:17
59 15 Hornyák Viktória 1979 2:17:24
60 16 Vágvölgyi Snezana 1969 2:17:50
61 103 Peloc Amália 1982 2:18:11
62 72 Patakiné Csizmadia Erika 1972 2:18:19
63 42 Csontos Szilvia 1983 2:18:28
64 22 Eck Zoltánné 1966 2:18:49
65 34 Ribár Anita 1986 2:19:20
66 44 Hűse Emese 1978 2:19:26
67 59 Hamar Henrietta 1984 2:20:16
68 39 Révész Rita 1973 2:20:24
69 53 Cseh-Krajnc Krisztina 1976 2:20:27
70 47 OLSOVSZKY EDINA 1965 2:20:31
71 56 Kovács Noémi 1987 2:20:41
72 31 Gáti Andrea 1969 2:21:28
73 5 Galántai Elza 1982 2:23:34
74 90 Ecseti Enikő 1979 2:24:35
75 70 Holobán Andrea 1991 2:24:37
76 60 Osztrogonácz Judit dr. 1976 2:25:25
77 63 Tóth Tímea 1986 2:26:13
78 83 Molnár Lilla 1997 2:26:25
79 43 Rumpf Beáta 1967 2:28:26
80 11 Dorogi Marianna 1983 2:29:57
81 48 Pethő Krisztina 1971 2:31:57
82 62 Bende Katalin dr. 1976 2:32:46
83 67 Domján Dóra 1958 2:32:59
84 105 Borbély Katalin 1982 2:34:25
85 107 Nagy Krisztina 1978 2:34:28
86 21 Pozsik Tünde 1963 2:35:59
87 121 Magyar Ágnes 1976 2:40:21
88 94 Sipos Réka 1995 2:42:30
89 122 Papp Tímea 1971 2:45:54
90 110 Pusztai Anna 2:55:41
91 109 Hajdu Viktória 1969 2:55:44
92 111 Kerékgyártó Lilla Szilvia 1998 2:59:27
93 3 Kiss Krisztina 1983 3:01:00
94 73 Benke Anna 1974 3:09:50
95 23 Baranyai Lászlóné 1958 3:10:21
96 65 Beke Dorottya 1991 3:10:59
97 115 Kishonthy Judit 1956 3:16:00
- 6 Apostol Éva 1976 nfb

III. Baradla Underground Trail 34 km-es táv férfi eredménylistája

Helyezés Rajtszám Családnév Utónév Születési év Időeredmény
1 563 Matók Gyula 1983 2:53:38
2 543 Szűcs Rajmund 1974 2:58:16
3 580 Szemán Tibor 1981 3:12:26
4 576 Bognár Ákos 1977 3:13:24
5 530 Csuja Gábor 1977 3:19:06
6 560 Radvánszki Tamás 1981 3:19:11
7 585 Biriki Attila 1974 3:20:49
8 584 Sivák László 1973 3:22:43
9 526 Kaluz Ákos Bertalan 1981 3:26:01
10 532 Oszaczki Géza 1979 3:28:32
11 531 Koltai Dániel 1979 3:30:27
12 553 Kovács Zoltán 1976 3:31:59
13 561 Kozma Ferenc 1968 3:35:28
14 574 Burdin Fabrice 3:36:10
15 535 Besenyei József 1969 3:38:43
16 569 Rácz Gábor 1979 3:42:00
17 548 Borbély Viktor 1975 3:43:48
18 588 Elek Tamás 1985 3:43:59
19 572 Pető János 1965 3:44:25
20 555 Balogh Endre 1964 3:46:13
21 575 Loncsák András 1972 3:47:30
22 587 Pálfi György 1983 3:47:40
23 547 Páldi Márk 1976 3:49:36
24 527 Németh László 1977 3:55:19
25 568 Illés Péter 1976 3:55:34
26 583 Tordai Károly 1978 3:55:49
27 549 Kovács István 1983 4:00:01
28 551 Jakob Zoltán 1985 4:01:56
29 533 Pallag István 1959 4:03:19
30 570 Vancsó Péter 1982 4:03:53
31 538 Engelbrecht Zoltán 4:05:04
32 541 Németi Gergely 1976 4:05:16
33 545 Kosztolányi Zsolt 1974 4:07:19
34 558 Fejes László 1973 4:09:11
35 536 Szépe Balázs 1986 4:14:09
36 577 Hermann Szabolcs 1972 4:15:56
37 571 Pruzsinszki Zoltán 1980 4:17:07
38 582 Barakonyi Gergo 1988 4:19:11
39 581 Szakács Barna 1985 4:19:13
40 562 Miko István 4:20:01
41 544 Szabó György 1984 4:20:17
42 566 Szabó István 1965 4:20:54
43 586 Mészáros Bálint 1982 4:30:12
44 528 Stankovics Áron 1984 4:31:11
45 552 Kovács József Gábor 1962 4:31:32
46 550 Harcz Máté 1986 4:34:25
47 578 Hadobás András 1965 4:36:28
48 537 ÁPRILY ZOLTÁN 1980 4:36:42
49 567 Farkas Péter 1979 4:39:48
50 556 Varga Imre 1965 4:39:50
51 539 Gaál Gábor 1970 4:48:49
52 546 Cseh András 1976 5:04:14
53 565 Vászon Zoltán 1978 5:14:47
54 534 Szabó Zoltán 1983 5:49:43
- 557 Sevaracz Attila 1978 nfb

III. Baradla Underground Trail 34 km-es táv női eredménylistája

Helyezés Rajtszám Családnév Utónév Születési év Időeredmény
1 512 Tinta Tamara 1982 3:21:53
2 500 Szimandl Anita 1985 3:25:36
3 502 Marton-Mlecsenkov Éva 1979 3:31:35
4 522 Balogh Ágota 1974 3:35:26
5 520 Ihász Veronika 1982 3:38:41
6 525 Juhász Rozalinda dr. 1983 3:42:16
7 508 Koós Tímea 1980 3:52:10
8 513 Csernus Brigitta 1977 4:01:41
9 507 Martinák Anikó 1973 4:07:17
10 515 Váradi Csilla 1984 4:10:35
11 519 Kardos Ilona 1978 4:31:53
12 521 Sáli Erika 1988 4:31:55
13 509 Hadas Veronika 1980 4:36:32
14 524 Kondás Júlia 1993 4:39:55
15 523 Sőr Mariann 1974 4:45:10
16 510 Imre Gyuláné 1963 4:45:37
17 514 Feuerstahler Éva 1984 4:51:51
18 501 Erdei Dóra 1983 5:05:40
19 504 Nemes Zsuzsanna 1975 5:05:41
20 511 Bagyin Anita 1973 5:05:42
21 503 Krempf Réka 1976 5:08:19
22 517 Kovács Klára 1985 5:14:44
23 516 Györki Erika Mónika 1986 5:59:27
- 506 Bóla Emília 1975 nfb

III. Baradla Underground Trail gyermek eredménylistája

Születési év: 2005 - 2007 lányok

Helyezés Rajtszám Név Egyesület Idő
1 292 Farkas Orsolya Nomád Terepfutó Suli 5.15
2 295 Érsok Zsófia Miskolc, Kossuth. 5.45
3 290 Csernus-Lukács Norina Budapest 6.00
4 298 Dancs Réka Miskolc, Kaffka. 6.20
5 293 Biriki Vanda Kazincbarcika, Dózsa. 6.21
6 297 Boda Natália Kazincbarcika, Árpád. 6.54
7 294 Bene Borbála Görömböly 8.50
8 296 Biró Réka Miskolc, Kaffka. 9.08

Születési év: 2005 - 2007 fiúk

Helyezés Rajtszám Név Egyesület Idő
1 144 Hubai Nimród Szeged, Karolina. 6.40
2 291 Farkas András (2008-as) Nomád Terepfutó Suli 6.50
3 299 Bíró Imre - 8.23

Születési év: 2003 - 2004 lányok

Helyezés Rajtszám Név Egyesület Idő
1 446 Tóth Vivien Kazincbarcika 11.35
2 428 Kubinyi Éva Nomád Terepfutó Suli 11.58
3 443 Farkas Katalin Kazincbarcika 12.27
4 447 Hubai Rebeka Szeged 13.37
5 429 Pető Zsófia Görömböly 14.35
6 435 Fehér Laura Görömböly 15.20
7 427 Boczkó Hanna Görömböly 17.30

Születési év: 2003 - 2004 fiúk

Helyezés Rajtszám Név Egyesület Idő
1 436 Kubik Levente Sajóvámos 10.44
2 438 Rőczei Zoltán Sajóvámos 11.08
3 451 Hajdú Boldizsár Tiszaújváros 11.36
4 450 Demeter Balázs Olaszliszka 12.20
5 437 Kopcsó Patrik Görömböly 13.17

Születési év: 2001 - 2002 lányok

Helyezés Rajtszám Név Egyesület Idő
1 441 Zatykó Luca Győr 9.10
2 431 Dolyák Csilla Nomád Terepfutó Suli 10.47
3 442 Balogh Zsófia Győr 12.10
4 322 Szoboszlai Tünde Nomád Terepfutó Suli 17.25

Születési év: 2001 - 2002 fiúk

Helyezés Rajtszám Név Egyesület Idő
1 499 Farkas Balázs Nomád Terepfutó Suli 9.37
2 449 Demeter Csongor Olaszliszka 10.55
3 315 Zámbori Zalán Nomád Terepfutó Suli 11.56
4 448 Mecser Bálint Nomád Terepfutó Suli 15.48

Születési év: 1999 - 2000 lányok

Helyezés Rajtszám Név Egyesület Idő
1 432 Kökény Petra - 10.57
2 425 Galgóczi Petra Görömböly 17.26
3 426 Leskó Fanni Görömböly 17.27

Születési év: 1999 - 2000 fiúk

Helyezés Rajtszám Név Egyesület Idő
1 433 Laczkó Levente Vác, Boronkay 8.45
2 440 Zatykó Máté Győr 9.20
3 370 Zsadányi Róbert Nomád Terepfutó Suli 9.50
4 439 Tóth Gábor András Kazincbarcika 9.55

Születési év: 1998 - 1995 lány

Helyezés Rajtszám Név Egyesület Idő
1 434 Tóth Judit - 12.04

Születési év: 1998 - 1995 fiúk

Helyezés Rajtszám Név Egyesület Idő
1 430 Boda Levente Kazincbarcika 11.23

Támogatóink