I. Baradla Underground Trail férfi eredménylistája
Helyezés |
Rajtszám | Név | Egyesület/település | Idő |
---|---|---|---|---|
1./2. | 62 | Berta Gábor | Ultravaló.hu | 01:11:35.68 |
1./2. | 65 | Tóth Csaba | Ultravaló.hu | 01:11:35.68 |
3. | 57 | Bóta András | Egri Spartacus | 01:15:30.76 |
4. | 36 | Mészáros Zoltán | Balatoncsicsó | 01:23:51.79 |
5. | 9 | Szekeres Gábor | Szufla | 01:24:12.39 |
6. | 87 | Balázs József | Extremeoutdoor | 01:25:11.18 |
7. | 70 | Korányi Balázs | Oslo | 01:25:29.42 |
8. | 79 | Kánási Tamás | Isaszeg | 01:25:38.09 |
9. | 64 | Molnár Zoltán | Miskolci Futóklub | 01:25:58.09 |
10. | 63 | Magyar Károly | Bükkszentkereszti Sí és Szabadidő SE. | 01:26:10.53 |
11. | 40 | Cserhalmi Pál | DK team | 01:26:12.62 |
12. | 16 | Nánássy Péter | Vitalitás SE | 01:26:18.98 |
13. | 85 | Küllős Máté | Göd | 01:27:17.37 |
14. | 53 | Hegedűs Ákos | Futóbolondok SE | 01:27:19.67 |
15. | 22 | Pártos Gergely | Budapest | 01:28:04.78 |
16. | 8 | Kiss András | Szufla | 01:28:06.71 |
17. | 11 | Gergics Máté | Budapest | 01:28:27.50 |
18. | 102 | Viszoczky Sándor | 01:28:32.25 | |
19. | 59 | Kopcsányi Zoltán | Sashegyi Gepárdok | 01:29:13.04 |
20. | 54 | Magyar Gergő | Hajdúdorog | 01:29:13.50 |
21. | 69 | Haragos Zoltán | Budapest | 01:29:14.96 |
22. | 18 | Schulcz György | Vitalitás Balassagyarmat | 01:30:02.32 |
23. | 44 | Csuja Gábor | Hajdúnánás | 01:30:12.67 |
24. | 14 | Sándor Gyula | Salgótarján | 01:30:50.06 |
25. | 30 | Szepesi Gábor | Miskolci Futóklub | 01:30:52.20 |
26. | 32 | Hrustinszky Tamás | Vác | 01:30:54.23 |
27. | 108 | Kovács Ádám | MVSI | 01:31:10.81 |
28. | 7 | Széles Zoltán | Hajdúszoboszló | 01:31:15.81 |
29. | 80 | Csányi (Csanya) László | Páty | 01:31:45.87 |
30. | 82 | Bajzát Ádám | Sátoraljaújhely | 01:31:48.25 |
31. | 13 | Laczkó Gábor | Vitalitás SE Balassagyarmat | 01:31:50.06 |
32. | 61 | Molnár Péter | Chinoin Sc. | 01:31:58.84 |
33. | 72 | Ifj. Kozma Ferenc | Debrecen | 01:32:20.56 |
34. | 71 | Kozma Ferenc | Debrecen | 01:32:32.11 |
35. | 55 | Bozsó Zoltán | 01:33:08.73 | |
36. | 81 | Marosi Tamás | Sátoraljaújhely | 01:33:13.42 |
37. | 37 | Varga József | MAC-NSI | 01:33:14.64 |
38. | 47 | Csáki Tibor | Budapest | 01:33:19.68 |
39. | 48 | Bognár Ákos | Érd | 01:33:29.95 |
40. | 58 | Tamás Krisztián | FUTÓbolondok SE | 01:33:31.29 |
41. | 1 | Bognár Viktor | 01:33:31.96 | |
42. | 75 | Bagány György | Szolnok | 01:33:31.96 |
43. | 52 | Biriki Attila | Kazincbarcika | 01:33:32.45 |
44. | 66 | Göbler Thomas | Nike Futó Club Miskolc | 01:33:41.42 |
45. | 88 | Szőr Mátyás | Damadam Kft. | 01:41:55.18 |
46. | 76 | Bozsó Róbert | Pilisborosjenő | 01:42:49.82 |
47. | 67 | Göbler Benedek | DTC | 01:44:03.95 |
48. | 5 | Szántó Csongor | GEAC | 01:44:20.65 |
49. | 56 | Fekete Zoltán | Egri Spartacus Tájékozódási Futó SE | 01:44:38.75 |
50. | 31 | Vencel Gábor | Páty | 01:44:41.26 |
51. | 83 | Bakó Gyula | TRIÁSZOK | 01:44:51.29 |
52. | 15 | Harsányi Tamás | MVSI | 01:45:23.37 |
53. | 109 | Zabari János | Nomád | 01:45:33.81 |
54. | 107 | Sági János | 01:45:38.46 | |
55. | 43 | Somogyi Károly | B.K.V.Előre SC. | 01:45:51.20 |
56. | 34 | Hrustinszky Attila | Vác | 01:45:51.70 |
57. | 2 | Richnovszky Sándor | Hadik | 01:46:09.39 |
58. | 42 | Pálffy Gábor | Kondenzgyík Miskolc | 01:46:48.67 |
59. | 21 | Halász György | Miskolc | 01:47:31.68 |
60. | 28 | Ujhelyi Tamás | Budapest | 01:48:18.78 |
61. | 27 | Dvorcsák László | Budapest | 01:49:32.61 |
62. | 68 | Batár Péter | Debrecen | 01:49:44.57 |
63. | 51 | Federics László | Székesfehérvár | 01:50:23.03 |
64. | 45 | Jablonkai Tamás | Szikszó | 01:50:24.23 |
65. | 35 | Németh Kristóf | Szada | 01:50:36.13 |
66. | 103 | Végh Benjámin | Budapest | 01:53:01.75 |
67. | 49 | Szabó Miklós | VMTE Tektonik | 01:53:32.18 |
68. | 39 | Walter Ulrik | SUHANJ! - DK Team | 01:54:41.87 |
69. | 33 | Hrustinszky Zsolt | Vác | 01:55:09.50 |
70. | 86 | Demény Gábor | Szolnok | 01:57:41.48 |
71. | 24 | Wolfram Richárd | VBKMSE | 02:02:45.98 |
72. | 12 | Lantos Zsolt | Budapest | 02:05:46.81 |
73. | 106 | Kubik Nándor | Székesfehérvár | 02:09:38.70 |
74. | 10 | Kovács Tibor | Budapest | 02:30:43.37 |
75. | 105 | Pusztai László | Miskolc | 02:31:15.22 |
76. | 4 | Halmos László | Budapest | 02:34:53.17 |
I. Baradla Underground Trail női eredménylistája
Helyezés | Rajtszám | Név | Egyesület/település | Idő |
---|---|---|---|---|
1. | 6 | Fábry Andrea | Vitalitás SE Balassagyarmat | 01:31:05.15 |
2. | 3 | Németh Mária | Miskolci Futóklub | 01:35:01.11 |
3. | 25 | Csere Krisztina | Budapest | 01:35:19.61 |
4. | 50 | Béres Anikó | Kazincbarcika | 01:44:10.71 |
5. | 41 | Tóthné M. Katalin | Szögliget | 01:46:19.95 |
6. | 77 | Csernus Brigitta | Kanizsa SE | 01:49:53.87 |
7. | 20 | Salamon Emese | Miskolci Nike Futóklub | 01:50:56.86 |
8. | 60 | Szimandl Anita | Sóskút | 01:51:22.14 |
9. | 100 | Reviczki Enikő | Pásztó | 01:51:41.71 |
10. | 84 | Kéri Annamária | Zalaegerszeg | 01:53:44.17 |
11. | 46 | Nemcsics Anna | Budapest | 01:55:10.56 |
12. | 29 | Földházi Emese | Budapest | 01:56:44.89 |
13. | 23 | Kovács Edit | Budapest | 01:57:22.40 |
14. | 89 | Zelei Zsuzsanna | Debrecen | 01:58:51.96 |
15. | 38 | Varga Juliska | Pilisszántó | 01:59:33.62 |
16. | 19 | Juhász Brigitta | Balassagyarmat | 02:03:21.34 |
17. | 26 | Futó Lívia | Budapest | 02:03:44.18 |
18. | 17 | Rith Szilvia | Vitalitás Balassagyarmat | 02:06:03.51 |
19. | 74 | Galuskámé Kovács Tünde | Miskolc | 02:08:11.78 |
20. | 78 | Hegedűs Gabriella | Budapest | 02:10:25.45 |
21. | 101 | Farkasné Kocsis Ildikó | 02:31:45.75 |
Eredménylista (5-6 évesek)
Helyezés | Név | Település/Egyesület | Idő |
---|---|---|---|
1 | Magyar Bendegúz (6 éves) | Bükkszentkereszt | - |
1 | Balázs Marci (5 éves) | Miskolc | - |
Eredménylista (7-8 éves lányok)
Helyezés | Név | Település/Egyesület | Idő |
---|---|---|---|
1 | Csernus Lukács Norina | Budapest | 13:12.23 |
2 | Ritu Napsugár | Balassagyarmat | 13:54.45 |
Eredménylista (7-8 éves fiúk)
Helyezés | Név | Település/Egyesület | Idő |
---|---|---|---|
1 | Kubik Levente | Nomád Terepfutó Suli | 10.10.37 |
2 | Lukács Sándor | Pilisszentlászló | 12.54.82 |
Eredménylista (9-10 éves fiúk)
Helyezés | Név | Település/Egyesület | Idő |
---|---|---|---|
1 | György Patrik | Nomád Terepfutó suli | 10.22.46 |
2 | Zámbori Zalán | Nomád Terepfutó suli | 11.53.26 |
Eredménylista (9-10 éves lányok)
Helyezés | Név | Település/Egyesület | Idő |
---|---|---|---|
1 | Németh Luca | Miskolc | 12.13.39 |
2 | Lukács Jázmin | Pilisszántó | 14:05.02 |
3 | Tóth Tímea | Nomád Terepfutó Suli | 15:30.56 |
Eredménylista (11-12 éves lányok)
Helyezés | Név | Település/Egyesület | Idő |
---|---|---|---|
1 | Zámbori Anna | Nomád terepfutó Suli | 10.40.25 |
2 | Bak Rita | Nomád terepfutó Suli | 13:24.60 |
3 | Balogh Zsófia | Nomád terepfutó Suli | 14.15.20 |
4 | Kováts anna Kata | Nomád terepfutó Suli | 17:30.53 |
Eredménylista (11-12 éves fiúk)
Helyezés | Név | Település/Egyesület | Idő |
---|---|---|---|
1 | Pálffy Zsombor | Hámori Waldorf Iskola | 9:25.34 |
2 | Bányász József | Nomád terepfutó suli | 10.59.74 |
3 | Mecser Bálint | Nomád terepfutó suli | 12.11.69 |
4 | Czikora István | Nomád terepfutó suli | 13.32.49 |
Eredménylista (13-14 éves lányok)
Helyezés | Név | Település/Egyesület | Idő |
---|---|---|---|
1 | Halgot-Somogyi Fanni | Budapest | 9.35.11 |
2 | Németh Csenge | Miskolc | 11.11.32 |
3 | Balogh Boglárka | Nomád Terepfutó Suli | 14:05.25 |
4 | Mező Luca | Budapest | 15:30.21 |
5 | Mecser Borbála | Nomád Terepfutó Suli | 16:39.99 |
Eredménylista (15-16 éves lány)
Helyezés | Név | Település/Egyesület | Idő |
---|---|---|---|
1 | Mező Réka | Budapest | 12.10.85 |